Tydzień Jakości Kształcenia 18-22 października 2021 r.

Już po raz drugi na UKSW odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia, którego celem jest  upowszechnianie inicjatyw podnoszących jakość dydaktyki na naszym Uniwersytecie.

Tydzień Jakości Kształcenia odbędzie się między 18 a 22 października.

– Chcemy, aby była to przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń w celu ponoszenia jakości kształcenia. Inicjatywa ta wspiera działania dydaktyczne i naukowe u progu nowego roku akademickiego – mówi Agnieszka Wasilewska, kierownik Działu Innowacji Dydaktycznych, Szkoleń i Jakości Kształcenia, koordynującego projekt.

Wydarzenie w formie spotkań stacjonarnych i on-line, warsztatów, wykładów i paneli dyskusyjnych jest skierowane do pracowników naukowo-dydaktycznych, pracowników administracji, studentów i doktorantów.

Rejestracja na wykłady i szkolenia rozpocznie się 13 października o godz. 12.00.

Link do oferty szkoleń: