Europa cura te ipsam! Eseje dedykowane prof. Remi Brague’owi

Miło nam poinformować, że w wydawnictwie Stamen ukazała się książka pt. Europa cura te ipsam! Essays in honor of Rémi Brague pod redakcją Elisy Grimi. Jest to księga jubileuszowa (Festschrift) dedykowana wybitnemu współczesnemu filozofowi Rémi Brague’owi zawierająca teksty badaczy i  myślicieli z wielu krajów, o różnych profilach naukowych, którzy prowadzili dialog z myślą Jubilata. Należą do nich: Leonardo Allodi, Rafael Alvira, Jean Baechler, Damiano Bondi, Thomas Buchheim, Virgil Ciomos, Rocio Daga Portillo, Marco Damonte, Chantal Delsol, Phil Devine, Thérèse-Anne Druart, Travis Dumsday, David C. Flatto, Michal Gierycz, Elisa Grimi, John FX Knasas, Hans Maier, Sante Maletta, ks. Antonio Malo, ks. Giulio Maspero, Ilaria Vigorelli, ks. Piotr Mazurkiewicz, Isabelle Moulin, José Ignacio Gómez Murillo, Maurits Potappel, John M. Rist, H. Em. Karta. Angelo Scola, Hans Seitschek, Wilhelm Vossenkuhl.

Europa cura te ipsam! Essays in honor of Rémi Brague - Elisa Grimi - Libro - Stamen - L'umano e il divino | IBS