Dr Marcin Zarzecki, kierownik Zakładu Metodologii Badań i Analiz Socjologicznych Wydziału Społeczno – Ekonomicznego UKSW powołany do Komitetu Polityki Naukowej MEiN

Dr Marcin Zarzecki został powołani przez ministra edukacji i nauki do gremium czuwającego nad realizacją polityki naukowej państwa.

Nominacje zostały wręczone w siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki podczas inauguracyjnego posiedzenia Komitetu Polityki Naukowej.

Komitet Polityki Naukowej jest organem pomocniczym ministra w zakresie polityki naukowej państwa. Przeprowadza ewaluację realizacji tej polityki oraz opiniuje dokumenty przedstawione przez ministra. Kadencja trwa 2 lata. Pracami Komitetu kieruje przewodniczący.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.