Spotkanie z Biurem Karier UKSW – nowe zajęcia ogólnouczelniane

Biuro Karier UKSW zaprasza na spotkanie on-line (MsTeams), 15 września o godz. 14:00 w związku z bezpłatnymi zajęciami organizowanymi w ramach projektu europejskiego "Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW”

Biuro Karier UKSW zaprasza na spotkanie on-line (MsTeams), 15 września o godz. 14:00 w związku z bezpłatnymi zajęciami organizowanymi w ramach projektu europejskiego “Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” (szczegóły https://bk.uksw.edu.pl/node/55).

Na spotkaniu przekażemy Państwu co zrobić aby wziąć udział w darmowych zajęciach oraz                          w profesjonalnych konsultacjach z Doradcą Zawodowym.

Zakres tematyczny zajęć:

• ABC własnego biznesu (CSDZ-ABK-ABC),
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (CSDZ-ABK-BWM),
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (CSDZ-ABK-NSV),
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (CSDZ-ABK-ZCZ),
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (CSDZ-ABK-KKP).

Zapoznamy Państwa również z korzyściami wynikających z uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach (między innymi z możliwością zdobycia punktów ECTS).

Spotkanie dedykowane jest studentom ostatniego roku studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich.

Link do spotkania na MsTeams zostanie przesłany Państwu pocztą elektroniczną.

Zespół Biura Karier UKSW