Warsztaty “Kompetencje przyszłości, czyli jakie umiejętności będą przydatne na rynku pracy”

Szanowni Studenci zapraszamy do udziału w organizowanych przez Biuro Karier warsztatach dla studentów “Kompetencje przyszłości, czyli jakie umiejętności będą przydatne na rynku pracy”. Warsztaty odbędą się 25 października 2022 r. (wtorek) w godz. 11:30 – 13:00.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie wiadomości na adres m.sobolewska@uksw.edu.pl o
tytule „Kompetencje przyszłości – zgłoszenie na warsztaty” w treści wpisując swoje imię i
nazwisko, numer albumu, kierunek studiów, numer telefonu kontaktowego, adres mailowy.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Na zgłoszenia czekamy do dnia 21-10-2022 (piątek) do godz. 12:00