Konkurs Prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską

W konkursie mogą wziąć udział absolwenci prawa, ekonomii, administracji i zarządzania. Zgłoszenia można wysyłać do 30 listopada.

Prace z zakresu ochrony konkurencji powinny poruszać zagadnienia dotyczące praktyk ograniczających konkurencję, kontroli koncentracji, pomocy publicznej lub przeciwdziałania nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi. Z kolei opracowania z obszaru ochrony konsumentów powinny dotyczyć praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów niedozwolonych postanowień wzorców umów lub nieuczciwych praktyk rynkowych.

Więcej informacji: https://uksw.edu.pl/konkurs-prezesa-uokik-na-najlepsza-prace-magisterska/