Praca doktorska dr Bartosza Gromko wyróżniona II nagrodą w Konkursie im. Władysława Pobóg-Malinowskiego na Najlepszy Debiut Historyczny Roku w zakresie historii najnowszej

Obroniona w czerwcu 2022 r. rozprawa doktorska dra Bartosza Gromko na temat Relacje Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i Włoskiej Partii Komunistycznej w latach 1948–1990 zdobyła II nagrodę w XV edycji Konkursu im. Władysława Pobóg-Malinowskiego na Najlepszy Debiut Historyczny Roku w zakresie historii najnowszej.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!

Wyniki XV edycji Konkursu im. Władysława Pobóg-Malinowskiego na Najlepszy Debiut Historyczny Roku w zakresie historii najnowszej – Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla PAN – Instytut Historii PAN (ihpan.edu.pl)