Uroczysta promocja doktorów, wręczenie dyplomów doktorom habilitowanym, profesorom oraz medali KEN

W przeddzień głównych uroczystości Święta UKSW, 25 maja 2023 r., na kampusie Dewajtis odbyła się uroczysta promocja doktorów, wręczenie dyplomów doktorom habilitowanym, profesorom oraz wręczenie medali KEN.

Promocje doktorskie przeprowadziła, przyjmując przysięgę nowo promowanych doktorów, dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz., prorektor ds. studenckich i kształcenia. Wśród nowych doktorów znalazło się dwoje pracowników naszego wydziału: dr Patrycja Laszuk oraz dr Piotr Sieniawski.

Dyplom doktora habilitowanego odebrał ks. dr hab. Wojciech Sadłoń (nauki socjologiczne).

Dyplomy doktorskie odebrali:

dr Katarzyna Gronek (promotor prof. dr hab. Marek Lisiecki), dr Bartosz Gromko (promotor prof. dr hab. Antoni Dudek), dr Patrycja Laszuk, dr Marquerite Peeters (promotor ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz), dr Piotr Sieniawski, dr Karolina Skobejko (promotor prof. dr hab. Radosław Zenderowski.

Medale Komisji Edukacji Narodowej odebrali:

dr Grzegorz Kęsik, dr Magdalena Markocka, dr hab. Agnieszka Zduniak, prof. ucz.

26 maja 2023