Wydarzenie

• To wydarzenie minęło.

25 maja 2022 r. Webinarium pt.: Rosjanie przeciwko wojnie – polityczna emigracja jako katalizator demokratycznych przemian w Federacji Rosyjskiej

25 maja

Już w najbliższą środę (25 maja 2022 r. ) o godz. 15:00 zapraszamy na webinarium pt.: Rosjanie przeciwko wojnie – polityczna emigracja jako katalizator demokratycznych przemian w Federacji Rosyjskiej.

Dr Katarzyna Grzybowska-Walecka oraz dr Kinga Wojtas-Jarentowska (INPiA UKSW) w rozmowie z dr Joanną Fominą (IFIS PAN) poruszą temat roli emigrantów politycznych z Rosji w promocji demokracji w tym państwie.

Spotkanie rozpocznie się 25 maja o godzinie 15.00,

link: https://kas-de.zoom.us/j/91962055721

Będzie to już kolejne webinarium z cyklu “Rozmowy o demokracji” (rozmawiałyśmy do tej pory m.in. z prof. Bodnarem, prof. Dudkiem, czy ambasador Gacek) organizowanego przez Fundację Konrada Adenauera wraz z INPiA UKSW i Fundacją Stan.

Data:
25 maja