Wydarzenie

• To wydarzenie minęło.

18-19 maja 2022 r. Międzynarodowa konferencja St. John Paul II’S Natural Law Legacy and International Human Rights: Toward a Century of Persuasion

18 maja - 19 maja

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez nasz Wydział we współpracy z Ave Maria School of Law (USA) konferencję poświęconą znaczeniu dziedzictwa myśli Jana Pawła II nt. prawa naturalnego dla koncepcji międzynarodowych praw człowieka. Wśród klikudziesięciu prelegentów z całego świata swój udział potwierdzili m.in. Kardynał Willem Jacobus Eijk, William Saunders (Professor and Director of the Center for Human Rights, The Catholic University of America), Steve Mosher (President of Population Research Institute, USA) czy Adrian Vermuele (Ralph S. Tyler, Jr. Professor of Constitutional Law, Harvard Law School).

Konferencja odbędzie się na naszym Uniwersytecie w trybie hybrydowym.

Miejsce: Auditorium Maximum, Aula Schumana

Strona konferencji