Wyróżnienie Naukowe dla naszego naukowca

W dniu 28 maja 2024 roku podczas odbywających się w Auli Roberta Schumana obchodów Święta Uczelni, zostały wręczone nagrody Rektora UKSW za osiągnięcia naukowe.

Podczas Święta Uczelni Nagrody Naukowe zostały wręczone po raz czwarty, zaś po raz pierwszy przyznane zostały Wyróżnienia Naukowe Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W skład Komisji Rektorskiej ds. przyznania nagród naukowych wchodzą byli rektorzy i prorektorzy ds. nauki. Jednym z trzech wyróżnionych doktorów w roku akademickim 2023/2024 został dr Adam Zając z naszego Instytutu.

Dr Adam Zając odbierający Nagrodę Rektora

Podczas głównej uroczystości Święta Uczelni, Aulę Schumana na kampusie Wóycickiego wypełnili przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, rektorzy warszawskich uczelni oraz  społeczność akademicka naszego Uniwersytetu: władze, wykładowcy akademiccy, pracownicy administracji, studenci i doktoranci. Relacja z dnia uroczystości oraz pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj.

Kadr ze Święta Uczelni
28 maja 2024