Kontynuujemy dzieło p. prof. J. Łodzińskiej

W dniu 12 IX br. jako owoc zapoczątkowanych przez p. dr hab. Jolantę Łodzińską, prof. UKSW Warsztatów Nauk Społecznych, p. prodziekan ds. studenckich i kształcenia dr Monika M. Brzezińska poprowadziła na zaproszenie p. Dyrektora Rafała Szymańskiego warsztaty edukacyjne dla młodzieży w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Płońsku. Wzięło w nich udział sześć klas o profilu społeczno-humanistycznym, podczas których licealiści mogli zgłębiać arkana przywództwa i odkrywać własny potencjał w tym zakresie.

Spotkanie było pokłosiem cyklicznych już Warsztatów Nauk Społecznych organizowanych na naszym Wydziale. Liczymy na dalszą owocną współpracę i dziękujemy Dyrekcji 1 LO w Płońsku za zaproszenie.

23 września 2024