Inauguracja roku akademickiego 2024-2025 na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym

W poniedziałek 30 września na naszym Wydziale odbyła się inauguracja roku akademickiego 2024/2025. W trakcie uroczystości, którą otworzyli w kolejności: Dziekan WSE dr hab. Michał Gierycz, prof. ucz. oraz Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz., wręczono podziękowania dla przechodzącego na emeryturę dr. hab. Jarosława Drozda, prof. ucz. oraz kończących kadencję kierowników jednostek: dr hab. Jolanty Łodzińskiej, prof. ucz., dr hab. Agnieszki Zduniak, prof. ucz., dr. hab. Adama Koronowskiego, prof. ucz. oraz prof. dr. hab. Radosława Zenderowskiego.

Ponadto Medalami WSE uhonorowano dr hab. Jolantę Łodzińską, prof. ucz. oraz prof. dr. hab. Radosława Zenderowskiego. Po złożeniu ślubowania przez Studentów I roku, wszyscy zgromadzeni mieli okazję wysłuchać wykładu inauguracyjnego wygłoszonego przez prof. dr. hab. Zbigniewa Stawrowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.

Zdjęcia znajdują się na profilu Wydziału na Facebooku (link).

02 października 2024