Przejdź do treści

Sukcesy studentów ekonomii

  1. W XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych i ekonomicznych absolwentka ekonomii pani Marta Grzywacz otrzymała wyróżnienie za pracę licencjacką pt. „Rola zielonego wodoru w zachowaniu bezpieczeństwa ekonomicznego państwa” napisaną pod kierunkiem dr. Bartosza Stachowiaka z Instytutu Ekonomii i Finansów WSE UKSW. Gratulujemy!

https://www.abw.gov.pl/pl/informacje/2462,Wyniki-ogolnopolskiego-konkursu-Szefa-ABW-na-najlepsza-prace-doktorska-magisters.html

  1. Pan Tomasz Łabędzki, student III roku studiów  pierwszego stopnia na kierunku ekonomia, został uczestnikiem II edycji Akademii H2 organizowanej przez ORLEN. W wyniku oceny, w procesie rekrutacji, do drugiej edycji Akademii H2 zostało przyjętych 31 osób. Są to przedstawiciele 15 uczelni technicznych i humanistycznych z całej Polski. Jest to już drugi student kierunku ekonomia, który bierze aktywny udział w projekcie Akademia H2. W pierwszej edycji udział brała Pani Marta Grzywacz, która po ukończeniu Akademii otrzymała propozycję płatnego stażu w strukturach ORLEN. 

Szczegółowe informacje o konkursie: https://akademiah2.pl/

Fot.: https://akademiah2.pl/
Fot.: https://akademiah2.pl/
18 marca 2024