Marek Lisiecki

prof. dr hab. inż. Marek Lisiecki

Dyscyplina: ekonomia i finanse
Instytut: Ekonomii i Finansów
Pełnione funkcje: Kierownik Katedry Ekonomii Menedżerskiej; członek Senackiej Komisji ds. Mienia i Finansów

Był zatrudniony w kilku uczelniach publicznych i niepublicznych, między innymi w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Służby Pożarniczej, Wyższej Szkole Policji, Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. W Katolickim Uniwersytecie Lubelskim był dyrektorem Instytutu Zarządzania i Marketingu oraz Kierownikiem Katedry Zarządzania Organizacjami. W Wyżej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie (późniejsze nazwy – Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa, UTH Heleny Chodkowskiej) był dziekanem Wydziału Zarządzania, dyrektorem Instytutu Zarządzania, kierownikiem Katedry Zarządzania Organizacjami. Wypromował 8 doktorów, ponad 2000 magistrów, inżynierów i licencjatów. Kierował i uczestniczył w realizacji wielu projektów badawczych.