Podsumowanie VII Konferencji Studentów Nauk Społecznych „FocusOn”

W dniu 19 stycznia 2024 roku odbyła się 7. edycja Konferencji Studentów Nauk Społecznych „FocusOn, której organizatorem był Instytut Nauk o Polityce i Administracji.  Konferencja składała się z dwóch sesji, w ramach których studenci z kierunków: europeistyka, politologia i zarządzanie publiczne zaprezentowali swoje referaty. Integralną częścią konferencji była sesja posterów naukowych przygotowanych przez studentów, z którymi można było zapoznać się w przerwie pomiędzy sesjami referatowymi. Konferencja „FocusOn” była dobrą okazją dla studentów WSE UKSW do zaprezentowania swoich badań naukowych oraz zmierzenia się z wyzwaniem przedstawienia ich wyników przed szerszą publicznością.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji oraz do obejrzenia galerii zdjęć:

26 stycznia 2024