Aktualności

DOUCZKI DROGĄ DO SUKCESU! – zajęcia dodatkowe dla studentów I roku I stopnia i jednolitych magisterskich

Drodzy Studenci 1 roku studiów stacjonarnych I stopnia i jednolitych magisterskich, zapraszamy na DOUCZKI!

Jeśli przedmioty z pierwszego roku z zakresu: matematyki, biologii, chemii lub języka polskiego sprawiają Ci trudność, to te zajęcia są dla Ciebie.

Nasi wykładowcy pomogą Ci opanować materiał wymagany na I roku, nadrobisz zaległości ze szkoły średniej i osiągniesz SUKCES na egzaminach. 📝

📅Douczki będą odbywały się równolegle z zajęciami kierunkowymi w terminie 18.10-21.12.

⏰Rejestracja przez USOSweb: 6-12 października.

⚠Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybierz DOUCZKI pasujące do Twojego kierunku studiów. NIE REZYGNUJ ZE STUDIÓW – ZAPISZ SIĘ NA DOUCZKI I ODNIEŚ SUKCES! 🎉

Fotorelacja z inauguracji roku akademickiego na WSE UKSW

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na naszym Wydziale, która odbyła się 30 września 2021 r. W inauguracji wziął udział ks. prof. ucz. dr hab. Marek Stokłosa, prorektor UKSW ds. nauki i współpracy międzynarodowej, który dokonał uroczystej promocji doktorów i doktorów habilitowanych z naszego Wydziału. Wykład inauguracyjny wygłosił ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz, kierownik Centrum Katolickiej Nauki Społecznej i Katedry Myśli Politycznej i Teorii Polityki na naszym Wydziale.

Fot. Karolina Piotrowska

Informacja nt. obowiązków osób uczęszczających na zajęcia stacjonarne i aktualnych zasad bezpieczeństwa

W imieniu Dziekana WSE uprzejmie informujemy, że:

– studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych i uczestnicy innych form kształcenia biorący udział w zajęciach stacjonarnych na terenie Uczelni są zobowiązani do zaopatrzenia się we własne artykuły biurowe (np. długopisy, kartki, kalkulatory, linijki) i środki ochrony indywidualnej, w tym maseczkę ochronną, którą zakrywają usta i nos podczas przebywania na terenie budynków UKSW zgodnie zasadami przewidzianymi w Załączniku do Zarządzenia Rektora Nr 107/2021.

– w celu redukcji sytuacji mogących zagrażać zdrowiu pracowników i studentów  w zajęciach powinny uczestniczyć tylko osoby bez objawów infekcji dróg oddechowych (takich jak kaszel, trudności z oddychaniem, podwyższona temperatura, katar). Osoby przejawiające objawy infekcji ustalają zdalnie z prowadzącym zajęcia zasady realizacji materiału przewidzianego na zajęcia, w których nie mogą uczestniczyć.

– aktualne zasady i wytyczne odnośnie do korzystania z obiektów UKSW, bezpieczeństwa i organizacji zajęć dydaktycznych oraz pracy administracji na naszej Uczelni określa Załącznik do Zarządzenia Nr 107/2021 Rektora UKSW z dnia 29 września 2021 r. (link do pobrania >>>)

Skontaktuj się z nami

W WARSZAWIE

© 2021 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Wydział Społeczno-Ekonomiczny