Wydarzenie

• To wydarzenie minęło.

11-18 lipca 2022 r. Szkoła Letnia Teologii Politycznej

11 lipca @ 08:00 - 18 lipca @ 17:00

Jeśli chcesz rozwinąć swoje zainteresowania, poznać wybitnych naukowców i przeżyć intelektualną przygodę w niepowtarzalnej atmosferze, zgłoś się już dziś do udziału w Szkole Letniej Teologii Politycznej „Polityka // Religia // Bezpieczeństwo. Konflikt i próby rozwiązania”, która odbędzie się w Opactwie Benedyktyńskim w Tyńcu 11-18 lipca 2022 r. Udział w Szkole Letniej jest nieodpłatny.

Zgłoszenia do 29 maja!

Podczas tegorocznej Szkoły Letniej jej uczestnicy poznają różne modele relacji między religią a polityką reprezentowane w religiach monoteistycznych oraz będą zastanawiali się nad wpływem tych modeli na kształtowanie bezpieczeństwa światowego i pokoju międzynarodowego. Każdy dzień będzie poświęcony innemu zagadnieniu związanemu z danym rejonem świata lub wielkim  systemem politycznym czy religijnym.

Do udziału w Szkole Letniej zapraszamy studentów I, II i III stopnia studiów lub jednolitych studiów magisterskich uczęszczający do szkół wyższych na terytorium RP lub innych krajów Unii Europejskiej w wieku od 19 do 30 lat.

Start:
11 lipca @ 08:00